Přenosný Xbox 360 svépomocí

0

Microsoft s vydáním přenosné konzole stále otálí, to však nebrání fanouškům, aby si vytvořili vlastní. Ben Heck dal dohromady kufříkovou verzi Xbox 360 Slim, ale už dříve dělal na původním Xboxu nebo PlayStationu 3.

Vypadá jako přerostlý notebook, ale uvnitř se nachází pouze železo z Xboxu, stereo reproduktory, 17″ displej s rozlišením 1280 × 720 px, vlastní systém chlazení a dotyková tlačítka. Autor navíc přimontoval šuplík pro rychlou výměnu pevného disku, což u originální konzole chybí.

Plastový kufřík sice moc krásy nepobral, ale zase se jedná o unikát. Heck vytvoří takové stroje tři, pak je prodá nejlepším nabídkám z e-mailu nebo rozdá ve své show v internetové televizi. Ale pokus vás může inspirovat k vlastnímu řešení.

Zdroj: Ben Heck (via Techspot)

Přenosný Xbox 360 svépomocí

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte

1 komentář

  1. Potrva to jeste dele. Uz jenom kvuli tomu, ze takove uhlopricky a takove rozliseni je potreba OPRAVDU PORADNY VYKON grafickeho adapteru. Stejne DPI, ale pro 10″ tablet by znamenalo vetsi rozliseni nez je soucasne FULL HD. A moc dobre to zname, jak to dopadne – poradne vykonny CPU a grafika -> mensi vydrz.