Přes 1000 českých e-shopů se do zítřejšího poledne vzdá dopravného

0

Letošní ročník Dne dopravy zdarma odstartuje ve 12. hodin a ve stejnou dobu zítra také skončí. Akce se zúčastní více e-shopů než loni, těsně před zahájením se přihlásilo 1007 obchodů v 16 různých kategoriích. Ty všechny nabídnou dopravu zdarma, pokud bude cena zboží na 300 Kč. Některé ze zapojených e-shopů ale nabízejí bezplatnou dopravu na všechny produkty.

Den dopravy zdarma 2012: co se loni nakupovalo nejvíce?
Den dopravy zdarma 2012: co se loni nakupovalo nejvíce?

Loňské akce se zúčastnilo 583 obchodů. Celkový počet objednávek činil 87 300, což znamenalo 191% nárůst oproti obvyklému stavu. Obrat činil přes 135 milionů korun a zákazníci na dopravném ušetřili 5,5 milionu.

Přehled e-shopů, které se letos zřeknou poplatků za dopravu, hledejte na tomto webu. Zvláštní štítek pak najdete také ve srovnávači cen Heuréka.cz.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Až na to, že tento potůček bude tvořen destilovanou vodou. Čili v reálu by to tak růžový nebylo.

    Myslím, že jiná deska by za stejných podmínek(slabá vrstva vody, pravděpodobně destilované) taky fugovala.

    Normální PR.

  2. a já si zase myslím, že to smysl mít může. Mám vodníka a jako pastu používám tekutý kov a desku jsem se snažil trochu odizolovat abych snížil riziko průseru. Kdyby desky měly cosi podobného, určitě bych kvitoval, určitě to nestojí mnoho, deska se zalakuje hxdrofobní vrstvičkou a ta voda vůbec nemusí být destilka.