Příbuzný Rdia, filmová služba Vdio neuspěla a končí

0

Minulý týden jsme psali, po kterých 10 zahraničních obsahových službách nejvíce toužíme. Jedné z nich se už určitě nedočkáme, provozovatelé Vdia oznámili, že končí. Internetová televize odstartovala už v roce 2011, letos v dubnu se Vdio změnilo na tradičnější půjčovnu/prodejnu filmů a seriálů. Na rozdíl od Rdia se v této službě platilo za jednotlivá zhlédnutí, nikoliv na měsíční neomezený přístup k celému katalogu.

Vdio 

Oficiálním zdůvodněním je, že Vdio nedokázalo přinést ten správný uživatelský zážitek a obchodní model zase nebyl atraktivní pro akcionáře. Jinak řečeno, za provoz nikdo nechtěl platit. Služba včera přestala přijímat nové platby. Peníze utracené za nákup filmu nebo nevyužité zápůjčky Vdio vrátí formou kupónů, kteér lze utratit na Amazonu. Videa už nejsou dostupná a provozovatelé také odstraní veškerá uživatelská data.

 

Zdroj: Vdio

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Epický fail ktorý mi vyčaril úsmev na tvári. A to som sa tiež čudoval keď som včera na youtube pozeral záznam z hrania BF 4 MP kde im hra spadla a hodilo im tam okno s chybnou hláškou a kurzorom no hneď na to vypli monitor. To som sa sám seba pýtal : To tam hrajú na PC veď teraz tam frčí Xbox nie? a teraz sa už len smejem. Inak ak som správne pochopil Xbox ale už aj PS 4 bude mať platený Multiplayer správne? Práve kvôli tomu si to nekúpim pretože platiť 50 € za hru a potom zase platiť aby som si ju užil naplno… čo to ku*va je? To je ako s DLC balíčkami