Přijďte si na mDevCamp zahrát VR hru Beat Saber a popovídat si s autorem

0

Za necelý měsíc začíná největší konference pro mobilní vývojáře, kde bude možnost si vyzkoušet i hru Beat Saber ve virtuální realitě od studia Hyperbolic Magnetism. Beat Saber je kombinací her typu Guitar Hero a Fruit Ninja.

Jeden z vývojářů a vítěz ceny Apple Design Award Ján Ilavský vystoupí na letošní konferenci mDevCamp, která se koná 15. června v Praze a právě tam bude i možnost si Beat Saber zahrát. V ruce máte dva světelné meče a cílem je do rytmu rozsekávat modré a červené prvky vždy mečem stejné barvy.

Vítěz Apple Design Award Ján Ilavský bude jedním z mnoha speakerů na největší konferenci o mobilních aplikacích mDevCamp 2018 (www.mdevcamp.eu). I když jeho nová hra Beat Saber spadá do kategorie VR her, lze očekávat, že i přesto bude o náhled do zákulisí jejího vývoje velký zájem.

Vedle Beat Saber budou mít návštěvníci v rámci mDevCampu možnost vyzkoušet si i brýle na rozšířenou a virtuální realitu Microsoft Hololens. Na mDevCamp 2018 se v červnu sjedou přednášející z celého světa od Prahy až po Bogotu.

Konference, která se letos koná již po sedmé, je zaměřena na app architekty, vývojáře, designery, produktové manažery či kohokoli, kdo chce nahlédnout do zákulisí světa mobilů. Cnews.cz je mediálním partnerem celé akce. Více informací a registraci najdete na www.mdevcamp.eu.

Přijďte si na mDevCamp zahrát VR hru Beat Saber a popovídat si s autorem
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů