Připínat na hlavní panel může s IE9 i Flash

0

Internet Explorer 9 přináší celou řadu novinek, od velké rychlosti, přes dobrou bezpečnost (alespoň vůči sociálnímu malwaru) po nové rozhraní, jehož součástí je i možnost připnout webové stránky na hlavní panel ve Windows 7, které pak mohou využít jumplistů i informativních ikonek prostřednictvím JavaScriptu.

Microsoft nyní zveřejnil informace o tom, jak stejného efektu dosáhnout i s webovými aplikacemi postavenými na Adobe Flashi, prostým zavoláním JavaScriptových funkcí z ActionScriptu, používaného ve Flashi.

Díky tomuto se tak mohou s Windows 7 integrovat i webové aplikace postavené na Flashi, za předpokladu, že poběží v Internet Exploreru 9: na jiných prohlížečích toto bohužel fungovat nebude. Podrobný návod naleznete v originálním článku.

Zdroj: Microsoft

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Fajn.
    Produkty od Ashampoo považujem za veľmi kvalitné a vydarené.

    Napr. ich napaľovací program je podľa mňa veľmi vydarený a aj pomerne malý /tak ako bol kedysy dávno aj Nero/. Rovnako Photo Commander je na slušnej úrovni. A čo je najlepšie je to, že takmer všetky programy majú aj slovenské a české prostredie na veľmi dobrej úrovni.

  2. Doteraz som používal Ashampoo Burning Studio Free 6.8. Myslel som si, že verzie budú uvoľňovať postupne, ale tento Ashampoo Burning Studio Advanced 2010 je až 9. verzia, takže ma potešili 🙂