Příští verze Androidu pro tablety ponese označení 3.1, „potvrdil“ to Adobe

0

Gigantovi Adobe unikla informace o značení příští verze systému, když na Android Market uvedl aktualizaci programu Adobe Flash Player 10.2.

Aktualizace pravidelně přináší řadu oprav, tentokrát ale i podporu hardwarové akcelerace Flashe. To pro uživatele znamená jediné – konečně si budeme moct na svém tabletu v internetovém prohlížeči pustit video v HD rozlišení (720p), nebo si zahrát nějakou náročnější hru.

Adobe Flash Player 10.2Popis aktualizace s uniklou informací

Pro spoustu lidí je ale zásadnější informace, která se objevila v popisu aktualizace. Hardwarová akcelerace Flashe bude totiž možná až od příští verze systému a zde společnosti uniklo označení 3.1. Potvrdila se tak nejpravděpodobnější cesta značení verzí Androidů pro tablety.

Adobe Flash Player 10.2Upravená verze popisu aktualizace

To se Googlu asi moc nelíbilo a vzhledem k tomu, že se informace během pár hodin změnila na „blížící se vydání Androidu 3“, se dá soudit, že do Adobe nepřišel příliš povzbuzující dopis. Pro nás je ale podstatné, že nová verze systému se blíží. Nejbližší možnost pro představení má Google na své konferenci 10. května. Nezbývá nám tedy nic jiného než čekat a těšit se.

 

Ohodnoťte tento článek!