„Přiveď si partnerku a dostaneš slevu na mobil“, i takhle láká HTC

0

HTC své zákazníky láká na další reklamní akci. Minule stačilo přijít včas, tentokrát si s sebou musíte přivést partnera/ku.

Přibližně před měsícem si k uvedení nového modelu HTC Desire S připravila zatím jediná česká oficiální pobočka HTC akci pro prvních sto zákazníků. Ty na nový telefon dostali 50% slevu. A nebyli bychom to Češi, kdybychom toho patřičně nevyužili. A proto se sto zákazníků na místě shromáždilo již v deset večer (téměř jedenáct hodin před otevírací dobou) a společně tak strávili noc.

HTC akce

To se u nové akce zřejmě nestane (možné to ale je). Tentokrát se jedná o slevu na telefon HTC Wildfire S a princip soutěže je opět velmi jednoduchý. Na smartphone dostanete tolikaprocentní slevu, kolik je vaší partnerce/partnerovi let. Pokud by si někdo přivedl stoletou babičku a prokázal, že to je jeho partnerka (zaměstnanci budou „pravost páru“ během akce kontrolovat důsledným, zatím ale nezveřejněným způsobem), tak by měl dostat mobilní telefon zdarma. Jeden pár si může odnést se slevou pouze jeden telefon a akce opět platí pro prvních 100 zákazníků (párů).

A co vy? Vyrazíte si také pro telefon, nebo již některý vlastníte z už minulé podobné akce?

Zdroj: HTC

Ohodnoťte tento článek!