Na začátku konference Build 2017 proběhne setkání komunity Windows Insider v Česku

Chcete poznat bratry a sestry ve zbrani?

2
Ninjacat je symbolem programu Windows Insider (Foto: Microsoft)
Ninjacat je symbolem programu Windows Insider (Foto: Microsoft)

Pomáháte s vývojem Windows tím, že operační systém testujete a odevzdáváte zpětnou vazbu? Program Windows Insider slaví globálně úspěch, nyní se ho účastní již 10 milionů lidí. Protože si dnes Microsoft uvědomuje, jak je komunita důležitá, uspořádá sraz. Tentokrát se dostalo i na Česko, protože jeden takový sraz proběhne i v tuzemsku.

Nazvaný je hezky česky Czech Windows Insider Meet Up. Proběhne 10. května 2017 od 15.00 do 19.00 hodin přímo v české pobočce Microsoftu v Praze. Tomáš Koška bude krátce hovořit o programu Windows Insider, dále se můžete těšit na Petra Klementa, manažera divize Windows Client pro Česko a Slovensko. Mluvit bude o konceptu Windows jako služby. Pak se vrátí Tomáš Koška a publiku představí Creators Update.

Zřejmě vám neušlo, že v tento den začíná konference Build 2017. Proto bude možné na místě od 17.30 hodin sledovat přímý přenos z úvodní prezentace této konference. Hlásit se může každý, ale kapacita akce je omezena na 150 lidí. Přednostně budou vybíráni ti, kterým přišla pozvánka na akci e‑mailem. Pozvánku obdrželi ti nejaktivnější z komunity Windows Insider.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE

    • Mě pozvánka přišla také a jelikož si ani nepamatuju, že bych se do programu hlásil a tím pádem aktivní vůbec nejsem, přišlo mi to jako předváděcí akce tzv. šmejdů nebo rovnou nějaký vtip. Zde jsem, abych zjistil, jak to je. Důvěryhodné mi to teda ani trochu nepřijde, jestliže v emailu stojí:
      “Připravili jsme speciální akci v naší české pobočce Microsoftu pro 150 nejaktivnějších členů programu Windows Insider – a vy jste jedním z nich.”

      To je samozřejmě v mém případě lež. Nikdy jsem nic netestoval, natož abych posílal nějakou zpětnou vazbu.