Problémy s USB 3.0 ve Windows 8

0

Dva týdny staré sestavení osmiček nakonec není tak dokonalé, jak se zdálo. Víme, že vedle běžného USB 2.0 systém podporuje rovněž nejnovější třetí generaci. Nové počítače standardně porty s USB 3.0 obsahují a v příštím roce má konečně nastat pořádný boom zařízení pro tuto sběrnici.

Windows 8 v testovací verzi nemá mít ovšem problém s jen tak ledajakým zařízením, potíže se vyskytují u zobrazovadel. Přenosné monitory na USB se už dají běžně koupit v obchodě. Pakliže patříte k vlastníkům těchto obrazovek, aktualizujte ovladače, to by prý mělo pomoci.

Pár uživatelů ale ohlásilo problémy s o dost standardnějším příslušenstvím pro USB. Myši nebo klávesnice zapojené do USB 3.0 často nemohou probudit systém z režimu spánku. To se týká naštěstí pouze počítačů, kde se nenachází integrovaná sběrnice na desce. Když nepomůže nic jiného, využijte staré dobré (a pomalé) porty s USB 2.0.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. To je přesně to poslední co mi v Chrome schází 🙂 Možná by ještě mohli něco udělat s tím, když si udělám synch na čisté instalaci, tak se mi na panelu nezobrazí všechny ikonky rozšíření, přestože ikony skryty nejsou.