Proč ještě nevyšel SnapChat? Může čekat na Windows Phone 8 GDR3

0

V Česku byste chvíli museli hledat někoho, kdo má zkušenosti se SnapChatem. Populární služba funguje na principu dočasným zpráv, kdy někomu pošlete fotografii a ta se během několika vteřin smaže. Služba přislíbila, že aplikace pro Windows Phone vznikne, ale od těchto slibů uplynulo několik měsíců, aniž by byl vidět aspoň nějaký výsledek či pokrok. Vývojáři třetích stran poukazují na to, že za tu dobu zvládli vydat i několik aplikací a vývoj nenáročného klienta nemůže být tak těžký.

Objevila se však spekulace, podle ní vývojáři prostě jen čekají na uvolnění Windows Phone 8 GDR3. Proč? Tato verze dlaždic totiž prý umožní detekovat screenshoty. Nebylo by to poprvé, co někdo čeká na to, až mu systém poskytne více možností. Za dob Windows Phone 7 např. nemohl vzniknout Skype, který by běžel na pozadí.

 

Pokud je informace pravdivá, budeme muset čekat ještě nějakou dobu, než Microsoft vydá aktualizaci GR3 a poté ještě na samotný SnapChat. Jeho tvůrci mezitím bojují s alternativami, které by si dovolily se ve Windos Phone Store objevit.

Zdroj: WinSource

Proč ještě nevyšel SnapChat? Může čekat na Windows Phone 8 GDR3

Ohodnoťte tento článek!