Profilové fotografie v aplikaci Lidé se ztrácely. Byly ale obnoveny

1

Pakliže používáte aplikaci Lidé ve Windows, což platí stoprocentně, jestliže vlastníte telefon s mobilními Desítkami, patrně jste si všimli, že v posledních týdnech u vašich kontaktů chyběly profilové fotografie. Problém se týkal verze aplikace jak pro mobily, tak pro počítače ve stabilní větvi Windows a také ve Windows Insider Preview. Nešlo však o to, že by ze dne na den zmizely všechny fotky. Ztrácely se pouze některé, bylo to náhodné.

Nyní lidé hlásí, že byly profilové fotografie obnoveny. Microsoft oficiálně nic neřekl, problém je ale podle všeho vyřešen. Vzhledem k tomu, že Lidé nebyli v poslední době aktualizováni, problém byl zřejmě opraven na straně služby pro ukládání kontaktů. Osobně kontakty ukládám do adresáře ve službě Outlook.com a fotky mizely. Používáte jinou službu a obrázky z aplikace Lidé se ztrácely také? Dejte vědět v diskuzi.

Fotky byly obnoveny
Fotky byly obnoveny

Zdroj: reddit via On MSFT

Profilové fotografie v aplikaci Lidé se ztrácely. Byly ale obnoveny

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Kdyby jen to – kliknutí na Přidat fotku mi neotevře dialog na vyhledání souboru. A totéž platí o adresáři v cloudu. Takže jsem je přidával znovu v Outlooku.

    Navíc jsem měl na počítači mrtvou dlaždici Lidé a musel jsem aplikaci odinstalovat a znovu nainstalovat. Na mobilu se po přidání fotek vzpamatovala.