Profily uživatelů Vine si nyní prohlédnete také v internetovém prohlížeči

0

Sociální síť Vine sice není tak mainstreamovým médiem jako Facebook, ale bratříček Twitteru prostřednictvím uživatelů nabízí zábavná krátká videa, která člověka pobaví. Donedávna ale šlo o síť spoléhající na mobilní aplikace. Ta pro Windows Phone vznikla na podzim, takže teď autoři pokrývají hlavní platformy. Podobně jako v případě Instagramu je ale zájem o procházejí videí na webu. Když už sedíte u počítače, rádi byste si otevřeli něčí profil a bavili se, aniž byste museli sahat po mobilním telefonu.

Tip: Facebook všechno změnil, Twitter vyrostl [Přehled roku 2013]

Dobrá zpráva, přesně to nyní můžete udělat. Autoři zprovoznili webové rozhraní na procházení uživatelských profilů. V případě zajímavých uživatelů se přihlásíte k odběru, jejich video okomentujete nebo přidáte k oblíbeným. Dalšímu sdílení autoři dali rovněž zelenou. Po přihlášení uvidíte výpis odběrů.

 

K tomu přidali „televizní“ režim prohlížení, kdy se video roztáhne přes velkou část obrazovky a přehrávání navazuje na další položku v kolekci. Dříve Vine dovolilo vkládání příspěvků na jiné weby. V lednu pak oslaví teprve první narozeniny. Jsme zvědaví, jaká vylepšení přinese tento rok. Třeba nahrávání videí přes web?

Prohlížejte profily a videa v prohlížeči
Prohlížejte profily a videa v prohlížeči

Zdroj: Vine Blog via Neowin

Ohodnoťte tento článek!