Vivaldi 1.15 má tři nové funkce, prohlížeč ale stále nenabízí synchronizaci

4
Vivaldi 1.15
Vivaldi 1.15

Před pár minutami oficiálně vyšel Vivaldi 1.15, stahovat můžete z vivaldi.com nebo aktualizovat stávající verzi. Update stále nepřináší očekávanou synchronizaci prohlížeče, kterou již Vivaldi testuje půl roku. Zato má tři jiné funkce a opravuje 69 chyb. Postaven jen na jádru Chromia 65.

Vivaldi 1.15 má zase o něco přizpůsobitelnější vzhled. Horní rám okna můžete už z dřívějška obarvit, jak chcete, a měnit motiv i podle denní doby. Nově můžete rám ozdobit libovolnou texturou. Standardně máte nastaveno bludiště, vložit můžete i vlastní obrázky.

TIP: Google vás šmíruje. Prohlížeč Vivaldi proto změnil výchozí vyhledávač

Uložené záložky jsou nově dostupné i z hlavního menu. V celoobrazovém režimu zase můžete pomocí klávesových zkratek vyvolat adresní řádek nebo panel s listy. Vivaldi také opravuje zvukový engine, kvůli kterému mohla zlobit online rádia vysílající v MP3 nebo AAC.

Vivaldi 1.15 má tři nové funkce, prohlížeč ale stále nenabízí synchronizaci
Ohodnoťte tento článek!
4.8 (95%) 4 hlasů

4 KOMENTÁŘE

    • No má správcu sťahovania v bočnom paneli so všetkými možnými informáciami, ktoré poskytovala aj klasická Opera. Od zdroja, cez rýchlosť, cieľ, až po vyhľadávanie, triedenie, prípadne obnovu…

      • Ale nemá to prostě „ako notifikačný panel“ na který je uživatel odmalička zvyklý (vzpomeň si na absenci tlačítka Start v Osmách, co to bylo za tragedii) 😀 To je totiž naprosto zásadní nedostatek každého prohlížeče, protože uživatel nemá „online“ přehled nad tím jestli už skutečně postahoval všechny díly seriálu …. Tvl, to jsou starosti ….