Projděte se: kamenný obchod Microsoftu na videu

0

O nových vlastních kamenných obchodech Microsoftu jsme vás informovali už dříve, protože jsou však prozatím otevřeny pouze čtyři a to ve Spojených státech, zřejmě se nenaskýtá moc příležitostí, jak se do nich osobně podívat.

Nyní si je můžete prohlédnout alespoň virtuálně – na novém videu přímo od Microsoftu pocházejícím z obchodu Microsoft Store v Mission Viejo v Kalifornii. Krátká prohlídka sice není schopna ukázat všechny detaily a zákoutí obchodu, představu o tom, jak to v něm vypadá a co nabízí, však určitě získáte.

Zákazníci si mohou řadu výrobků v obchodě přímo vyzkoušet, což je především u herních zařízení Xbox 360 nebo doplňku Kinect lákavá nabídka. K dispozici pro “osahání” jsou také různé počítače od různých výrobců se systémem Windows 7. Nechybí stůl Microsoft Surface, který však pochopitelně pro běžné uživatele ke koupi není.

Get Microsoft Silverlight

Zdroj: Windows Team Blog

Projděte se: kamenný obchod Microsoftu na videu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Posledně jsem tento program zkusil a on mi v rámci urychlení zakázal spouštění Windows Live Messengera, vzhledem k tomu, že tento program používám dnes a denně na komunikaci to zrovna úspora nebyla, když jsem musel sám kliknout a program spustit, okamžitě po startu systému. Nevím jak je to u ostatních uživatelů, ale já používám Autoruns od SysInternals a kontroluji, co se spouští automaticky, s*ačky jako Adobe Speed Launcher okamžitě vyhazuji, takže se mi toho spouští málo a už není co optimalizovat. Windows 7 se mi spustí do 20 vteřin (mám SSD) a i když po zobrazení plochy ještě dalších 20 vteřin chroustají a donačítají, přesto už můžu pracovat. A vzhledem k tomu, že restartuji naprosto minimálně, vlastně jen tehdy, je-li vyžádáno (aktualizace…), je mi jedno, jestli se mi systém spouští 20 vteřin nebo 2 minuty. Důležité je, že při práci je rychlý a stabilní.