Projektor s DVB-T za 9 tisíc

0

S vestavěným digitálním tunerem si můžete pustit doma přes celou stěnu svůj oblíbený pořad a nebudete k tomu potřebovat ani počítač ani set top box.

Společnost mivvy a.s. dnes představuje dalšího člena rodiny. V sortimentu se objevily multimediální projektory mivvy vision. Zaručují kvalitnější zábavu a nové nevšední zážitky. Běžnou televizi už nebudete potřebovat. Představte si sportovní přenosy s přáteli přes celou stěnu doma v obýváku nebo koncert oblíbené kapely v životní velikosti. Užijte si klidně strávený večer v posteli u filmu, který můžete sledovat třeba na stropě. Na projektor mivvy vision si zvyknete velmi rychle. 5 000 hodin životnosti lampy je více než nadstandardní.

Základem je moderní LCD zobrazovač, který zajišťuje velký světelný výkon, bohaté jasné barvy a vysokou ostrost obrazu. Velkou konkurenční výhodou je technologie tlumivky E-ballast, která na rozdíl od běžných HID magnetických tlumivek ještě více prosvětluje obraz, o třetinu snižuje spotřebu, o polovinu zahřívání a společně s tím také významně omezuje hlučnost projektoru.

Projektory mivvy vision zobrazují rozlišení 1024 x 768 pixelů (hardwarově 800 x 600 pixelů), poměr stran 4:3 a 16:9, a to při svítivosti 2200 ANSI lumenů a kontrastu 600:1. Standardními vstupy jsou VGA, kompozitní videa a S-video konektor. Dokumentace a ovládání jsou samozřejmě v češtině. Dálkový ovladač a kompletní sada kabelů jsou součástí balení. Nezanedbatelnou výhodou je také vysoká odolnost a snadná údržba.

Základní model comfort se prodává už za 7 999 korun, model mivvy vision dvb-t s vestavěným tunerem digitální televize pak za 8 899 korun.

Ohodnoťte tento článek!