Proměňte smartphone ve Wi-Fi hotspot

0

Máte jej totiž s sebou.

Mobilní Wi-Fi si budete užívat všude…

Jak je to možné již tušíte díky názvu tohoto příspěvku: společnost Taproot Systems totiž nabízí aplikaci pro chytré mobily, která z patřičně vybaveného přístroje dokáže vytvořit regulérní přístupový bod bezdrátové sítě. Aplikace se jmenuje WalkingHotSpot a ke svému běhu vyžaduje chytrý mobil vybavený Wi-Fi kartou a se schopností datový přenosů. Čím rychlejší data váš telefon podporuje, tím rychlejší připojení ostatním nabídnete.

Aplikace je dostupná pro operační systém Windows Mobile, Windows CE.NET a Symbian OS. Demo je k dispozici pro vyzkoušení zcela zdarma, jeho omezením však je podpora pouze jediného zařízení připojeného přes Wi-Fi.

Když jsem tak pátral po webu, našel jsem další podobnou aplikaci. Ta se jmenuje WMWifiRouter, je určená pro smartphony se systémy Windows Mobile 5 nebo Windows Mobile 6, její cena je 15 Eur (přibližně 380 korun) a nabízí stejnou funkcionalitu. I v jejím případě je dostupná zkušební verze zdarma. A je také možné, že znáte nebo dokonce pravidelně používáte ještě další aplikaci pro stejný účel. Pokud je tomu tak, nenechejte zahálet diskusní fórum pod příspěvkem!

 Odkazy k tématu: Taproot Systems | WMWifiRouter

Proměňte smartphone ve Wi-Fi hotspot

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte