Proměňte svůj obývací pokoj ve stadion!

0

Sami jsme chtěli vědět, co je na tom pravdy a otestovali jsme si LG plazmy, a to modely 2012. Zjistili jsme, že LG poskytnou divákovi díky stylovému designu a optimalizované obrazové kvalitě plazmové televize to nejlepší. Pokud jednou okusíte, už nikdy nebudete spokojenější. LG přináší opravdu prémiovou kvalitu. Kvalitní obraz poskytne nevšední podívanou, která nemá konkurenci.

Plazmy LG

Nositelem extra kvality je Full HD rozlišení. To je až pětkrát lepší než u standardních televizorů a kvalitou dvojnásobně převyšuje i ty s označením HD ready. Sledování sportu nebylo nikdy věrohodnější a záživnější. LG je rovněž známá vysoce kvalitní 3D technologií. Přáli jste si někdy potkat se na trávníku s hvězdami typu Cristiana Ronalda nebo Lionela Messiho? Nyní je budete mít na dosah ruky. Díky technologii, která umožňuje přidat třetí rozměr i běžnému televiznímu vysílání, stanete tváří v tvář hvězdným sportovcům pěkně v pohodlí domova.

Plazmy LG

Špičkové technologické řešení navíc zajišťuje, že ani tyto náročné datové procesy nezpomalí odezvu televizoru. Plazmové televize od LG dokáží plynule zobrazit i ty nejrychlejší a nejdynamičtější sporty či akční scény tak, že vám neunikne ani jeden jediný moment očekávaného duelu nebo sportovní akce. Velkou výhodou jsou sytější a přirozenější barvy, což lze sledovat zejména na černé.

Plazmy LG

Pověry o velké spotřebě už také začínají odeznívat.  Díky pokročilým technologiím se rozdíly ve spotřebě mezi jednotlivými druhy televizí smazávají. Většina dnešních plazmových obrazovek se vyrovná LCD. A co vy, už máte svoji plazmu doma?

Více na www.lg.cz

Ohodnoťte tento článek!