Úniky před koncem roku. Takhle vypadají novinky od Applu, Huaweie atd.

1
apple ipad pro 2020 leak
iPady Pro 2020 by měly zdědit foťáky po iPhonech 11 Pro (foto: iGeeksBlog a OnLeaks)

Zlobivé dítě mobilní byznysu, Steve „OnLeaks“ McFly, v roce 2019 předčasně prozradil informace o 42 nových zařízeních. U 27 z nich trefil přesnou podobu či specifikace, u jednoho měl trochu mylné informace a zbylých 14 ještě pořád čeká na uvedení. Dobrá vizitka dnes největšího leakera ve světě mobilů. Ještě během prosince prozradil podobu několika chystaných zařízení a na základě těchto informací jeho partnerské weby připravily rendery, jak by novinky měly vypadat (viz galerie).

V březnu 2020 by měl Apple po roce a půl představit novou generaci iPadů Pro. Převezmou design těch stávajících, ale dostanou výbavu z iPhonů 11. Konkrétně vylepšenou verzi čipsetu Apple A13X a trojici foťáků umístěných na stejném ostrůvku jako u mobilů. Ano, někteří fotí i s 12,9″ plackou.

Během první poloviny roku Google představí Pixely 4a. Nástupce řady 3a si ponechá nižší cenu, ale měl by přinést vyšší výkon, lepší foťáky, větší displeje s kruhovým výřezem a vrátí se prý sluchátkový jack.

Galaxy S11 Plus by nakonec neměl mít podivně rozházené foťáky, ale nejnovější render ukazuje, že je Samsungu rozmístí do pravidelné mřížky. Podobnou prý již brzy uvidíme u novinky Galaxy S10 Lite. Ta prý přinese 6,7″ FHD+ AMOLED, Snapdragon 855, 48Mpx hlavní širokoúhlý foťák s OIS, 12Mpx ultraširokoúhlý a 5Mpx o zatím neznámém účelu.

Dozvěděli jsme se též první informace o Huawei P40 Pro, který bude odhalen v březnu. Prý přijde s 6,5″ OLEDem se 120Hz frekvencí, Kirinem 990, pěti foťáky a obří 5500mAh baterkou.

OnePlus údajně podruhé vyrobí telefon střední třídy (po modelu X). Novinka by se měla jmenovat OnePlus 8 Lite, vypadat bude jako každý druhý dnešní telefon, ale přesnou výbavu zatím neznáme. NA renderech nicméně chybí viditelná čtečka otisků, takže bude pravděpodobně integrovaná v displeji, z čehož zase vyplývá, že ponese OLED panel.

Zdroj: iGeeksBlog, 91mobiles (1, 2, 3), OnLeaks (1, 2)


Úniky před koncem roku. Takhle vypadají novinky od Applu, Huaweie atd.
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

1 komentář