Prostředí Normandy se Windows Phone podobá víc, než jsme mysleli

0

Nesmrtelný mobil, který se na trhu nejspíš vůbec neobjeví, se ukázal opět na několika obrázcích. Zdroje se různí, ale to snímkům na zajímavosti neubírá. Minule jsme viděli část prostředí Normandy, které nám připomnělo Windows Phone. Jenže převážně jsme zahlédli aplikace. Teď ale můžete v plné kráse spatřit prostředí telefonu. Jestliže dříve jsme ho přirovnávali k Windows Phone, takže teď se Nokia k Metru dostala podstatně blíž.

Prostředí vsadilo na styl dlaždic. Nevíme však, jestli jsou rovněž aktivní. I kdyby nebyly, podobu systémů nezapřete. Telefon pro dvě karty SIM pohání fork Androidu. Silně přetvořený obleček by nejspíš zastánce Androidu nepotěšil. V tweetu od @evleaks se světu převádí celá plejáda zařízení, která by byla dostupná v různých barvách, kdyby se na trh dostala. Jiný obrázek, obsažený v tweetu od @seamissu, předvádí vývojářskou jednotku Normandy.

 

Zvláštně působí jediné viditelné tlačítko, ve středu ovládacího panelu pod displejem. Proč jich není víc? A proč dělat napodobeninu systému, který se v porovnání s Androidem moc dobře neprodává (a ve světě Androida by to měl ještě těžší)? Podle informací na webu GSMArena.com se navzdory všem očekáváním telefonu dočkáme v únoru na MWC 2014.

via Neowin

Ohodnoťte tento článek!