První díl sedmé řady Hry o trůny si můžete pustit zdarma. Ale pospěšte si

2
Hra o trůny
Hra o trůny (7. sezóna)

Včera začalo HBO vysílat novou sérii Hry o trůny. Tuto událost obvykle oslavilo tím, že první uveřejnilo zdarma na YouTubu nebo ve své videotéce HBO Go. Letos je možné první díl také sledovat i bez placení, ale o vysílání se exkluzivně postaralo O2 TV.

Na o2.cz/hraotruny zadáte telefonní číslo, na které dorazí SMS s kódem. Ten pak vložíte do O2 Videotéky, odkud bude možné první díl sedmé řady populárního seriálu zhlédnout. Akce nicméně potrvá jen do 21. července, takže diváci by si měli pospíšit.

Kdo by chtěl vidět i další díly, pro něj má operátor zvláštní akci. „Každý, kdo si do 31. srpna sjedná O2 TV (základní balíček stojí 299 Kč), získá jako bonus balíček Kino plný kvalitních filmů a nejnovějších seriálů na celý měsíc úplně zdarma. Balíček navíc obsahuje kromě HBO i další filmové a seriálové kanály – HBO HD, HBO 2 a HBO 3 a Cinemax 1 a 2. A navíc přístup do videotéky HBO OD a aplikace HBO Go,“ tvrdí O2.

Všechny informace nejen o seriálu Hra o trůny najdete na našem sesterském webu Edna.cz.

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘE

    • To je u O2 normální, i když od nich máš jen klasickou předplacenou SIM, a žádné jiné služby nevyužíváš. Předplacenku používám u soukromého čísla, které má 5 lidí, a nikdy jsem ho nikam nezadával, a stejně mi minimálně jednou za měsíc volají, zda nechci přejít na paušál, že je to výhodnější, od koho mám internet, atp…