První dojmy z Android Marketu 3.3.11

0

Spousta uživatelů Androidu, kteří mají Android Market trojkové verze, si stěžují na jeho „rychlost“ oproti staršímu Android Marketu dvojkové verze, ale nyní je ke stažení dostupná nová verze Android Marketu 3.3.11 (některým uživatelům již aktualizace proběhla automaticky), která má za úkol znatelně zvýšit rychlost. A jaká je realita?

Ano došlo ke zrychlení, jak načítání, tak i odezvy celého Android Marketu, ale k rychlosti dvojkové verze Android Marketu to má opravdu ještě hodně daleko. Naštěstí toto zrychlení není jedinou změnou v této nové verzi Android Marketu, ale pouze jednou z mnoha.

Spousta novinek

Důležitou novinkou je možnost nastavit automatické aktualizace aplikací jako výchozí volbu pro všechny aplikace, k této novince se pak vztahuje ještě jedna a to možnost omezit automatické aktualizace pouze na Wi-Fi připojení a tím zamezit plýtvání FUP.

Dále můžete nastavit automatické přidávání ikony nově instalovaných aplikací na plochu. Také uživatelské rozhrání prošlo několika změnami, na první pohled je například patrný menší font a nový graf hodnocení aplikací. A v neposlední řadě přibyla možnost hlasového vyhledávání aplikací pomocí ikony mikrofonu.

Android Market Android Market Android Market Android Market

Ještě to není ono

Bohužel stále se občas setkávám s „nekonečným načítáním“ a podle dostupných informací mají s touto verzí Android Marketu problémy tablety s Honeycombem, ale to jsem bohužel neměl možnost vyzkoušet. Tak co vyzkoušíte ho taky?

Android Market

Nový Android Market 3.3.11 je ke stažení zde., případně počkejte na autoupdate.

Ohodnoťte tento článek!