První dva výkonné Delly

0

Společnost DellTM uvedla na trh notebooky Dell Studio XPS 16 a Dell Studio XPS 13. Jde o první modely řady Studio, které nesou zároveň označení XPS, což je zároveň značka zaručující vysoký výkon. Oba notebooky jsou nejnovějším dílem vývojářů Dell, kteří se v tomto případě soustředili na propojení inovativního průmyslového designu s nejmodernějšími technologiemi. Elegantní design zajišťuje pravá kůže a vysoce lesklý obsidiánově černý povrch s doplňky z eloxovaného hliníku.

Cena modelu Studio XPS 13 začíná na 42 959 korun a Studio XPS 16 na 44 387 korun, včetně dopravy k zákazníkovi a s tříletým NBD servisem na místě u zákazníka.

Vlajková loď: Dell Studio XPS 16

Studio XPS 16 představuje ideální spojení výkonu a elegance. Díky 16″ celoplošnému full HD WLED displeji s poměrem stran 16:9 a 7 watovému zvuku Dolby 5.1 se subwooferem nabízí nejideálnější podmínky pro sledování filmů na noteboocích. Ty jsou podpořeny špičkovými procesory Intel Centrino 2 a grafickou kartou ATI Mobility Radeon HD 3670 s 512MB paměti.1 V nabídce je samozřejmě volitelná mechanika Blu-ray.

Pro opravdové milovníky kina a amatérské fotografy je na přání k dispozici displej (RGB LED), který disponuje 100% barevným rozsahem pro věrnější zobrazení. Vysoký jas (300 cd/m2) a pozorovací úhel 130 stupňů zajistí komfortní sledování i několika lidí najednou bez deformace obrazu. Plynulejší hraní her a přechody pak zajistí odezva 8 milisekund.

Malý a výkonný: Dell Studio XPS 13

S váhou pouhých 2,2 kg patří Studio XPS 13 k nejmobilnějším modelům na trhu. Výkon v tomto malém notebooku dodávají procesory Intel Core 2 Duo a čipová sada NVIDIA GeForce MCP79MX, která spolu s integrovaným řešením GeForce 9400M poskytuje skutečně pokročilou grafickou podporu. Uživatelé si mohou rovněž zvolit grafickou kartu s 256MB paměti Nvidia GeForce 9500M.

Již brzy budete mít možnost osadit tento notebook i grafickou kartou GeForce 9500M s hybridní technologií SLI. Pak budou moci sami aktivací či deaktivací volitelného grafického procesoru nastavovat aktuální výkon. Uživatelé pak budou mít možnost určovat, jestli potřebují vysoký výkon s menší výdrží baterií nebo naopak.

Zdroj: tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář