První obrázky z Office 2014 na internetu

0

Není tomu tak dlouho, co Microsoft uvolnil novou verzi kancelářské sady na trh a už se objevují obrázky z nadcházející verze: Office 2014, respektive Office 15 při označení pořadovým číslem. Zveřejnila je ruská stránka Wzor, která už v minulosti získala informace z vývoje novinek Microsoftu.

Microsoft údajně pracuje na nové verzi kancelářské sady Office, která by se na trhu měla objevit na počátku roku 2014, datum ani název Office 2014 však prozatím nejsou jisté. Vznikly však již dvě velmi rané pre-alpha verze označené jako MSO_v15_1 a MSO_v15_2.

Novinkou je Microsoft LimeStone Integration Application, zkráceně Microsoft Lime, což má údajně být „novým prvkem ve vývoji aplikací, který bude součástí následující verze balíčku Office“ a integrace Key Management Service aktivace produktu, což má usnadnit hromadnou aktivaci používanou zejména ve firmách.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. podla mna obidve nove funkcie (TabCandy a Sync) sa viacej hodia ako volitelne pluginy. to TabCandy mi pride ako absolutna zbytocnost a len bude zatazovat system pri minimalnom vyuziti (nepametam sa kedy som mal otvorenych viac ako 3 panelov)

  2. tak jsem to naisntaloval… ale jeslti se to udělalo blbě, takse nedivim, že téměř nenačítá a laguje okamžitě… buď je přece jen nestabilní a nebo je tam nějakej roztomijlej bugíček 🙁
    ale když jiným to jede? mně teda ale ne, trojhka byla rychlá, tohle načítá asi jak IE 3:( ověřeno právě na nejnovějším IE a Chrome, že připojením to není:(