Pusťte se do další hordy zombie. Vyšel český Dead Trigger 2 pro Android a iOS

0

Brněnské herní studio včera do Play Storu pro Android a App Storu pro iOS vypustilo pokračování své nejslavnější hry Dead Trigger. Dvojka přichází s tradičních duchem všech sequelů. Je epičtější, větší a s lepší grafikou. Stále přitom zůstává zdarma, spoléhá se však na to, že si za peníze budete nakupovat body pro lepší zbraně, lékárničky a jinou výbavu.

Hra už se tváří, že má i příběh. Město v roce 2014 napadl neznámý virus, který proměnil lidi v bestie. Zatímco se šíří dál, vy žijete a společně s dalšími přeživšími se musíte snažit, aby se na tom nic nezměnilo. Ve hře tak potkáte i jiné postavy, pro které budete plnit úkoly, a které vám pak budou něčím užiteční – za virtuální peníze vám vyrobí léky proti bolesti, lepší zbraně, granáty atd. Ve hře najdete i nové zombie bossy. Lokace jsou celkově větší.

 

Velkou změnou prošlo ovládání. Ve výchozím nastavení vás čeká blbuvzdorný mód, ve kterém jen chodíte, trochu míříte, ale automatika za vás sama střílí nebo mlátí stvůry okolo. Osobně mi to vyhovovalo hlavně na mobilu, kde se zkrátka střílečky pohodlně hrát nedají. Těžko se chodí, otáčí a střílí jen na dotykovém displeji. Nastavit ale můžete i ovládání z jedničky. Fajn je, že Dead Trigger 2 je už od začátku připraven na gamepady, a to jak na Androidu, tak iOS. Později se hra objeví i na Facebooku, Steamu a v Mac App Storu.

 

Ohodnoťte tento článek!