RapidShare znovu odměňuje uploadery. Tak trochu.

0

Kdo sleduje Cnews, určitě si všiml, jak se během roku měnily funkce a podmínky RapidShare. Služba se naposledy stala neomezenou, ale za docela vysokou cenu a navíc s pravidly, která znemožňují náhravačům vydělat body nebo peníze za jejich soubory. Má to logiku, jak potvrdili sami provozovatelé, takové soubory jsou ve většině případů upirátěné. Na nich se vydělávat nesmí.

Přesto sám RapidShare jde tak trochu proti sobě. Minulý týden totiž spustil službu RapidSave a RapidSave Packages, v rámci které jsou uploadeři odměňování Rapidy. Přes nesmírně komplikovaný popis na původním webu se jedná o prostou funkci – vzdálený (remote) upload. Ten nabízí i většina konkurence.

Pokud chcete na svůj účet uložit soubory i jinak než ze svého počítače, můžete je tam natahat z jiných účtů RapidShare. Stačí vepsat odkazy k souborům. Případně může uploader pomocí desktopového manageru vytvořit balíček RapidSave Package, takže ostatní mohou více souborů stáhnout pomocí jednoho odkazu. Viz obrázkový postup.

A kde je to odměňování? Každý uživatel s placeným účtem RapidPro, který poprvé stáhne Package, pošle jeho původnímu zdroji 50 Rapids. Tedy vy stáhnete, uploader bude odměněn. Ale 50 Rapids můžete darovat pouze jednou. Navíc pouze v rámci promo akce, která končí 1. srpna.

Nic moc, ale RapidShare z toho dělá obrovskou novinu.

Zdroj: RapidShare

Ohodnoťte tento článek!