Razer bude navrhovat design PC skříní. Prvním spolupracujícím je NZXT

0

Herní periferie od Razeru patří mezi jedny z nejoblíbenějších na trhu. Kromě klávesnic a myší má výrobce ve svém portfoliu také herní notebooky a další příslušenství. Poznávacím znakem Razeru je design laděný do černé barvy v kombinaci se zářivě zelenou. Výrobce se nyní rozhodl zahájit spolupráci s výrobci počítačových skříní, kterým propůjčí svůj jedinečný design.

NZXT H440 Razer edition

Prvním spolupracujícím výrobcem je NZXT, který upravil svojí skříň H440. Rozměry 510 × 475 × 220 mm a hmotnost 9,75 kg se shodují se standardní verzí této skříně. Vnitřek nabízí dostatek prostoru pro montáž základních desek formátu ATX, micro ATX případně mini ITX. Pro pevné disky je k dispozici koš v přední části skříně, který pojme až šest 3,5″ disků a dva menší 2,5″.

Součástí skříně jsou čtyři ventilátory. Tři 120mm jsou osazeny vpředu, jeden 140mm je nainstalován vzadu. V případě potřeby můžete další tři dokoupit a osadit do stropu, kde je také dostatek místa pro montáž radiátoru vodního chlazení.

Všechny výše zmíněné parametry jsou shodné jako u standardní verze H440. Odlišným znakem je design, který navrhovali lidé z Razeru. Celá skříň je laděna do černé matné barvy. Zvýrazňujícím prvkem je zeleně podsvícené logo Razeru na čelím panelu. Podsvíceno je i spouštěcí tlačítko, které je osazeno na horní hraně skříně. Nesmí chybět ani zeleně vyvedené konektory USB. Zřejmě nejvýrazněji bude působit podsvícení spodku skříně, které je pochopitelně také zelené.

NZXT H440 s designem od Razeru by měla být dosupná v následujících měsících. Cena byla stanovena na 149,99 $ (cca 3100 Kč), což je o 30 dolarů více než stojí standardní verze. Dá se předpokládat, že bude chtít Razer spolupracovat i s dalšími výrobci a možná se časem dočkáme i jiných produktů než jen počítačových skříní.

Zdroj: NZXT

Razer bude navrhovat design PC skříní. Prvním spolupracujícím je NZXT
Ohodnoťte tento článek!