Razer spustil vlastní herní obchod. Nabízí slevy a další výhody

0
Razer Game Store
Razer Game Store

Razer prodává herní notebooky, mobily, klávesnice, myši, sluchátka, podložky… Jediné, co mu chybí, jsou samotné hry. Tedy až doposud. Začátkem dubna firma spustila Game Store (funguje i u nás), ve kterém najdete tisíce her pro PC. Nebojte, nejde o další obchod s vlastním klientem. Razer Game Store přeprodává hry ze Steamu a Uplaye.

Jim určuje vlastní ceny, respektive slevy. Například český titul Kingdom Come: Deliverance prodává o 5 % levněji než na Steamu. Každý týden navíc Razer vybere čtyři tzv. Exclusives, které zvýhodní ještě více. Aktuální novinku Far Cry 5 nabízí s 10% slevou, Assassin’s Creed Origins s 43% a Wolfenstein II: The New Colossus dokonce s 60% slevou.

K nákupům Exclusives navíc tento týden nabídne ještě kupón v hodnotě 15 eur na nákup dalších her a 10 eur na nákup hardwaru. Navíc u oněch her zdvojnásobí počet obdržených kreditů zSilver.

Razer totiž zavedl vlastní „digitální měnu“ zGold a zSilver, která se ukládá do peněženky zVault. zGoldy se kupují za reálnou měnu (kartou, PayPalem…), 1000 zGoldů stojí 10 dolarů. Za ně lze nakupovat hry a nákupem her získáte zSilvery. Ty si můžete vydělat i používáním softwaru od Razeru nebo různými soutěžemi. zSilvery můžete směnit za slevy v obchodě. Převádět zSilvery na zGoldy není možné.

Je to poněkud komplikovaný systém, který si v tuto chvíli ani nemůžeme plnohodnotně vyzkoušet. Nabití zVaultu pomocí zGoldů totiž vyžaduje, abyste propojili účet s telefonním číslem, na které bude Razer posílat jednorázové kódy schvalující nákup. Jenže v seznamu není česká předvolba +420.

Razer spustil vlastní herní obchod. Nabízí slevy a další výhody
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlasů