Cirkus bude! Razer ostatním výrobcům nabídne své spínače i světýlka

3
Razer BlackWidow Chroma V2
Razer BlackWidow Chroma V2

Známý výrobce všech možných herních produktů na Computexu oznámil, že se o své klenoty podělí s ostatními. Jeho RGB podsvícení Chroma, které září do rytmu a atmosféry stovek her, je od loňska synchronizované i se světly Philips Hue. A i když Razer sliboval, že se Chroma objeví také v dalších produktech, reálná dostupná byla veškerá žádná.

To by se ještě před koncem roku 2018 mělo změnit, firma ohlásila nové partnery, jejichž výrobky by RGB světýlka také měly nabídnout. Cílem je rozsvítit herní základní desky, ventilátory a skříně. Novinky přinesou MSI, NZXT, AMD, Thermaltake, Lian Li, Vertagear, Gigabyte a Ducky.

Neznáme přesné podmínky partnerství a je možné, že si Razer vymínil, aby ostatní výrobci nemohli konkurovat produktům, na kterých vydělává sám Razer. Pikantní by to bylo zejména v oblasti klávesnic. Firma totiž zároveň poprvé nabídne své mechanické spínače Razer Yellow, Orange a Green třetím stranám a zakoupit si je budou moci jako náhradní kusy i sami uživatelé.

TIP: Razer spustil vlastní herní obchod. Nabízí slevy a další výhody

Kdyby známý klonovač A4-Tech nebo různí čínští výrobci nabídli kopie klávesnic BlackWidow za polovinu či třetinu cenu, to by se asi Razeru nelíbilo. Každopádně je fajn, že Cherry MX dostává další konkurenci.

Cirkus bude! Razer ostatním výrobcům nabídne své spínače i světýlka
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlasů

3 KOMENTÁŘE

  1. Loghitech myslim predvedl, ze konkurovat Cherry lze. Ja na svou klavesnici od Logitech G810
    Orion Spectrum nedam dopustit, spinace ma vlastni vyroby Romero-G. Pro nekoho nevyhoda, ze jsou spinace opravdu hodne hlucne jakoby zvoni, ale ja to mam rad. Urcite ale dalsi konkurence pro Cherry je vitana.