Razer Naga s přízviskem Epic přichází o kabel

0

Razer Naga Epic není úplně klasická myš a již vůbec se nejedná o novinku: vždyť první zprávy o ní jste na našem webu mohli číst již před více než rokem. Razer se však nechce vzdát nadějného konceptu a tak přichází s nejmenším vylepšením, které asi přichází v úvahu – zařízení zbaví kabelu, čímž se z myši drátové stane myš bezdrátová, navíc odstraní dvojici přídavných tlačítek nalevo od kolečka.

Rozměry těla budiž 116 × 77 × 41 mm, váhu bohužel neznáme. 3,5G laserový senzor dosahuje solidní citlivosti 5600 dpi, možnosti podsvícení sestávají z šestnácti milionů barevných variant. Samozřejmostí je 1ms odezva, největším lákadlem je ale 17 programovatelných tlačítek, která si můžete plně uzpůsobit obrazu svému. Aby toho nebylo málo, z pravé strany můžete vyjmout díl zajišťující podložení prsteníčku a malíčku a nahradit jej dodávaným jiným, na ergonomii byl očividně kladen velký důraz.

Výrobce sám označuje svůj nový počin jako maximálně vhodný pro hráče MMO her. Ať tak či onak, hráči obyčejně nekvitují odstranění kabelu s povděkem a Razer se může hodně spálit. Cena bezdrátové novinky je €130 (3200 Kč), což je opravdu slušná pálka.

Zdroj: TC Magazine

Ohodnoťte tento článek!