Takovou myš nemáte. Modulární Razer Naga Trinity poslouží hráčům i úředníkům

1
Razer Naga Trinity
Razer Naga Trinity

Známý výrobce herních periferií představil novou myš Naga Trinity. Razer ji označuje jako ideální pro hráče onlajnovek (MMO a MOBA), kteří potřebují hromadu programovatelných tlačítek, ale zároveň může vypadat i konzervativně jako běžná kancelářská myška.

Naga Trinity je totiž modulární. Levý bok obsahuje magnetické piny, které budou držet jeden ze tří dodávaných krytů. Základní obsahuje jen dvě tlačítka (typicky Vpřed/Vzad). Druhý kryt má sedm tlačítek rozmístěných v kruhu. A poslední pak dvanáct v mřížce 3 × 4. Ve všech případech mají mechanické spínače, a kromě dvoutlačítkového krytu jsou i podsvícené (Chroma RGB).

Podsvícené je také kolečko, které lze mimochodem naklánět i do boku. Myš disponuje optickým senzorem, rozlišení je 16 000 dpi, zrychlení 50 G, ultrapolling až 1000 Hz. Měří 119 × 74 × 43 mm a váží 120 gramů.

Razer Naga Trinity se bude prodávat ještě před koncem roku exkluzivně na razerzone.com. Od příštího roku bude i v jiných obchodech. Cena byla stanovena na 120 eur (3100 Kč).

TIP: Razer Phone cílí na hráče. Jde o nejrychlejší mobil na světě

Myšlenka modulární myši není úplně nová. Podobné prodává i Roccat (například Nyth), ale ty nemají vyměnitelné celé boky, ale pouze jednotlivá tlačítka. Jistou modularitu nabízí i Roccat Kiro, u které se mění grip tak, aby myš seděla pravákům i levákům.

Takovou myš nemáte. Modulární Razer Naga Trinity poslouží hráčům i úředníkům
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 komentář