Razer Orochi Black Chrome – herní myška (ne)jen pro malé pařáty

0

Je smutné, že výrobci myší na výrobu malých modelů zanevřeli. Vždyť malé myši tolik nenamáhají zápěstí a výborně se hodí na cesty. I Razer měl ve své nabídce druhým rokem jediný model Orochi Black. Nyní přidal variantu v provedení Black Chrome.


Razer Orochi Black Chrome
 Razer Orochi Black Chrome Razer Orochi Black Chrome

Razer Orochi Black Chrome má svým lesklým povrchem v imitaci chrómu zaujmout nejen majitele lesklých klávesnic a monitorů, ale také notebooků. Stejně jako model Orochi je Black Chorme vybavena sedmi tlačítky 3G senzorem. Ten je schopný snímat změnu pochybu v rychlosti až 100 palců za sekundu. Chod je možný ve dvou režimech: po kabelu přes rozhraní USB 2.0 anebo bezdrátově, kdy je myš spárována pomocí Bluetooth.

Jak je u herních myší Razer zvykem, v obou režimech mají velmi vysokou citlivost. V bezdrátovém režimu BT (kdy je napájena dvojicí baterií AA) snímá s odezvou 8 ms v rozlišení 2000 dpi, po kabelu je odezva 1 ms a 3G senzor zvládne dokonce rozlišení 4000 dpi. Doporučená koncová cena je bez jednoho centu 80 dolarů bez daně. Tedy 1360 Kč neboli 57 €. V balení samozřejmě nechybí cestovní kapsička z neoprenu.

Zdroj: Guru3D

Ohodnoťte tento článek!