Razer uvádí herní myš Naga Hex – Wraith Red Edition

0

Myš má stejnou šestici programovatelných tlačítek, jako originální Razer Naga Hex, díky kterým se hodí především pro akční RPG a herní žánr MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), ale i jiné hry. Oproti předchůdci tak přináší navíc pouze jinou barevnou variantu.

Razer Naga Hex – Wraith Red Edition

Na postranní tlačítka lze pomocí dodávaného softwaru Razer Synapse 2.0 naprogramovat libovolné schopnosti či předměty z inventáře, které vám umožní okamžitě vyvolat požadovanou funkci či akci a ochrání vás před dotírajícími nepřáteli.

Tlačítka mají vysoce odolné a responzivní mechanické spínače. Měly by registrovat až 250 klepnutí za minutu, což oceníte při rychlé akci, kdy je nutné často klepat na myš.

Razer Naga Hex – Wraith Red Edition

Životnost spínačů je 10 milionů klepnutí. Pro palec jsou připraveny 3 výměnné panely, které se liší velikostí a úchopem.

Razer Naga Hex – Wraith Red Edition

Celkový počet programovatelných tlačítek je 11 (včetně kolečka). Ke snímání povrchu je použit laserový snímač Razer Precision s rozlišením až 5600 dpi schopný registrovat pohyby s akcelerací až 3,5 G. Komunikace s počítačem probíhá přes rozhraní USB 2.0 frekvencí 1000 Hz. Odezva myši je tedy pouhá 1 ms.

Razer Naga Hex – Wraith Red Edition

Rozměry myši jsou 116×70×46 mm, hmotnost činí 134 g.

Myš by měla být dostupná v druhém čtvrtletí 2012 za stejnou doporučenou cenu 79,99 USD, jako její předchůdce, tedy asi 1800 Kč s daní.

Zdroj: TechPowerUp, Razer

Ohodnoťte tento článek!