Reakce na Spotify. Deezer už můžete poslouchat neomezeně zdarma na PC i tabletu

0

Francouzská hudební služba dnes potěšila všechny tabletáře, kteří by rádi poslouchali muziku zdarma a bez překážek. Bezplatné neomezené streamování s reklamou služba doteď nabízela jen pro počítače, ale nově je dostupné i pro tablety. Aplikace přitom nepotřebuje ani aktualizaci, funkce je dostupná ihned.

Deezer neomezeně na tabletu a zdarma Deezer neomezeně na tabletu a zdarma

Stačí vyhledat interpreta, album nebo konkrétní písničku a spustit. Poslech bude tu a tam přerušen reklamou. Neomezené streamování na tabletech před časem nabídnul i konkurenční Spotify. Obě služby poskytuje bezplatný poslech také na mobilech, ale tam se to týká pouze rádií, u nichž můžete přeskakovat skladby, ale nikoliv volit vlastní.

Deezer je nejrozšířenější hudební streamingovou službou. Poslouchat ji mohou uživatelé z více než 180 zemí (ale mimo USA). Má přes 30 milionů skladeb, 16 milionů aktivních posluchačů a 5 milionů platících uživatelů. Co to užívání je tak poloviční oproti Spotify se 40 miliony uživateli a 10 miliony platícími.

K dispozici jsou tři typy účtů. Bezplatný Discovery má neomezená rádio, streamování na tabletech a PC a je doplněn o reklamu. Účet Premium stojí 3,49 eura (96 Kč) měsíčně, je bez reklam a má lepší kvalitu zvuku (320 kb/s). Premium+ za 5,99 eura (164 Kč) měsíčně přidává ještě poslech offline a neomezené streamování na mobilu a v jiných přehrávačích.

 

Zdroj: Deezer

Ohodnoťte tento článek!