Registruj .eu doménu a vyhraj 2x iPod

0

V České republice se .eu doména řadí mezi TOP 3 nejregistrovanější domény. Správcem evropské domény je sdružení EURid, které administruje domény .eu prostřednictvím akreditovaných registrátorů.

Nenechte si ujít skvělou šanci společnosti ZONER software zasoutěžit si s evropskou doménou o 2 iPody!

Soutěž s .eu doménou o 2 iPody

Registrujte si u ZONERu novou .eu doménu za akčních 49 Kč + DPH a zařaďte se do soutěže o 2 hudební přehrávače Apple iPod. Doménu .eu využijí nejen firmy, které obchodně cílí na více než jednu evropskou zemi. Doména je i velmi vhodnou variantou k .cz doméně. Její výhodou je také možnost diakritiky a mnoho volných názvů pro vaše podnikání.

Registruj .eu doménu a vyhraj 2x iPod

 

Jeden iPod vyhraje majitel zákaznického účtu, který zaregistroval největší počet nových .eu domén. Druhý iPod získá náhodně vylosovaný registrující.

Čím více .eu domén si zaregistrujete, tím máte vyšší šanci vyhrát iPod.

 

 

Zabezpečení .eu domén

Víte, že všichni zákazníci společnosti ZONER software mají automaticky a bezplatně zabezpečeny .eu domény technologií DNSSEC, která zabraňuje potenciálnímu útočníkovi podvrhnout uživateli adresu webových stránek?

Vaše domény také doporučujeme zabezpečit důvěryhodnými SSL certifikáty, které chrání citlivá data a osobní údaje zadávané na www stránkách. SSL certifikáty seženete již za 1 korunu denně.

Registruj .eu doménu a vyhraj 2x iPod

 

Společnost ZONER software je akreditovaným registrátorem domén .eu.

Registruj .eu doménu a vyhraj 2x iPod

Ohodnoťte tento článek!