Reklamu na Google Chrome dělá už i Justin Bieber [video]

0

Pamatujete reklamu s Lady Gagou? Sice měla v titulku Chrome, ale prezentovala spíše jiné aplikace Googlu. A i když tuto zpěvačku nemusíte mít rádi, nápad byl originální a svým způsobem zábavný.

Teď Google vytáhl další trumf – Justina Biebera. To je ten mladý Kanaďan co zblbnul celý svět a jeho poznávacím znamením je, že má vlasy asi čtyřikrát obtočené kolem hlavy. Na rozdíl od Gagy, Biebera web „udělal“, když začal sám svěřejňovat své nahrávky, když byl ještě malý, na YouTube. Teď se to má Googlu vrátit.

Chrome se teď vytahuje sloganem „web je takový, jaký si ho uděláte“. Prohlížeč Googlu se už nesnaží vyzdvihovat rychlost a jiné funkce, ale pasuje se do role prostředníka mezi vámi a dalšími službami (YouTube, Twitter, Gmail…). Už to ale nemá takový říz, nebo jsem prostě „moc starej“.

Pokud ale Biebera máte rádi, můžete si stáhnout i motiv pro Chrome.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ten nazov spravicky je podla mna dost mätuci. „Windows 8 beta už tento měsíc?“ evokuje ze beta verzia by mala byt dostupna uz tento mesiac, co ale nie je pravda. Tento mesiac len Microsoft zacina pracovat na beta verzii, ako sa pise dalej.