Řekněte své poslední sbohem Internet Exploreru 6

0

Přesně 1. března skončilo téměř devítileté trvání prohlížeče Internet Explorer 6 – Microsoft totiž k tomuto dnu oficiálně ukončil jeho podporu. Ve své podstatě už však šlo jen o symbolický akt, Internet Explorer už delší dobu nebyl vítaný ani mezi autory webových stránek, ani například mezi vývojáři od Googlu, kteří jeho používání přestali podporovat.

Přečtěte si: YouTube brzy přestane podporovat IE 6

Symbolické pak bylo i rozloučení, na kterém se objevila řada předních vývojářů nejen z řad zaměstnanců Microsoftu.

Pokud chcete svoji soustrast nad ztrátou Internet Exploreru 6 vyjádřit také, máte jedinečnou možnost – kondolence jsou přijímány na adrese ie6funeral.com. Na stejné adrese je také k dispozici odkaz na internetový obchod, v němž si můžete zakoupit památeční tričko.

K tématu: Fotogalerie z pohřbu Internet Exploreru 6

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. facebook, to je takový paskvil neužitečný nepřehledný, že to nemá obdoby. Asi jsem něco zaspal, ale vůbec nechápu, co na tom ti lidé mají. žrout času, navíc odporně naprogramovaný (extenzivní javascript, brzdící i velmi silné počítače), nepřehledný, neužitečný, terminologie nepochopitelná ani pro programátora atd. Buď jsem příliš hloupý, než abych facebook pochopil, nebo jsem příliš chytrý, než abych ho pochopil….