Revoluci už mají i v Polsku. Virtuál Virgin Mobile dává zdarma 30 minut, 30 SMS a 300 MB

0
Virgin Mobile PL
Virgin Mobile PL

Virgin Mobile patřící do skupina Virgin podnikatele Richarda Bransona provozuje ve světě již 10 virtuálních operátorů. Ten nejbližší se nachází v Polsku, kde funguje v sítích T-Mobilu a Play. Virtuál spuštěný před pěti lety nabízí bezplatný tarif podobný tomu od amerického a britského FreedomPopu. Dost volných jednotek má zdarma.

Za tarif Freemium zákazníci nemusí vůbec platit a dostanou přitom každý měsíc 30 volných minut a 30 SMS do všech sítí a navíc ještě 300 MB internetu, po jejichž vyčerpání klesne rychlost na 32 kb/s.

Komu to nestačí, může si dokupovat další balíčky minut, SMS i dat. Virgin Mobile nabízí i výhodné kombinované. Například neomezené volání a SMS jsou za 25 zlotých (150 Kč). Balíček 10 GB momentálně stojí 10 zlotých (60 Kč), běžně je ale také za 25 zlotých.

Nebo lze rovnou koupit vyšší tarify, které jsou ještě výhodnější než ruční dokupování. Za 29 zlotých (180 Kč) s neomezeným voláním, SMS a 7 GB dat. Za 39 zlotých (240 Kč) s 11 GB a za 49 zlotých (300 Kč) s 13 GB. Pokud zákazníci vydrží u operátora více než šest měsíců, v závislosti na tarifu dostanou 1, 2 nebo 3 GB každý měsíc navíc. Za příplatek 5 zlotých (30 Kč) si mohou datový balíček zdvojnásobit. Neuvěřitelné.

Virgin Mobilu zatím nabízí jen předplacenky. Na dobíjení ale uživatelé nemusí myslet. Účet lze spojit s PayU nebo PayPalem, takže se částky strhávají, když je potřeba, přímo z karty.

PS: U tarifu Freemium uživatelé souhlasí se zasíláním reklamních materiálů. Lze tedy čekat, že bezplatná služba budou vykoupena občasnými SMS nebo hovory.

Ohodnoťte tento článek!