Rezervace upgradu na Windows 10 je nabízena i při instalaci Windows 8.1

0

rezervaci upgradu na Windows 10 jsme už napsali mnohé. Nejdřív nás zmátla, později jsme zjistili, že rezervace kromě propagačních účelů mezi běžnými uživateli bude sloužit také jako prostředek, díky němuž se instalační soubory stáhnou o něco dříve, aby instalace mohla hned 29. července v klidu proběhnout.

Pánové z webu WinBeta si všimli další věci. Microsoft rezervaci zařadil do procesu instalace Windows 8.1. Nabídka rezervace se objevuje po nastavení účtu Microsoft. Pokud máte starší instalační médium a systém nedostane možnost stáhnout si patřičnou aktualizaci, nabídku ovšem neuvidíte. V opačném případě se s dotazem rezervace nebudete muset potýkat později při práci s počítačem.

 

Vydání Windows 10 se kvapem blíží. Nadšenci určitě přejdou, na druhou stranu mám pocit, že zvlášť toto vydání Windows přichází velice brzo a že Microsoft těžko odladí všechno tak, aby systém běžel bezchybně. Když s upgradem pár měsíců počkáte, ničemu to neuškodí. Platilo to vždycky a tentokrát to platí dvakrát tolik. Upgradovat můžete v prvním roce, kdy budou Desítky v prodeji. Máte tedy čas do 29. července 2016.

Rezervace upgradu na Windows 10 při instalaci Windows 8.1
Rezervace upgradu na Windows 10 při instalaci Windows 8.1 | Foto: WinBeta

Zdroj: WinBeta

Rezervace upgradu na Windows 10 je nabízena i při instalaci Windows 8.1

Ohodnoťte tento článek!