Roadmapa Applu pro rok 2014: dva větší iPhony, dvoje iWatch a levnější iMac

0

Ming Chi Kuo, analytik společnosti KGI Securities, sestavil na základě svých zdrojů, spekulací a dřívějších úniků roadmapu produktů, které by měl Apple v letošním roce vydat. Dříve se se svými předpověďmi několikrát trefil, vyjde mu to i tentokrát?

Možná roadmapa Applu pro rok 2014
Možná roadmapa Applu pro rok 2014

Už na konec tohoto čtvrtletí prý Apple aktualizuje řadu all-in-one počítačů iMac a přinese i nějaký levnější. Datově by to vycházelo na konferenci WWDC 2014 konanou od 2. června. Zářijový termín by tradiční patřil iPhonů. Dostavit by se měl iPhone 6 s 4,7″ displejem, kromě toho i aktualizované verze iPadu Air a Mini. Ve stejný termín údajně přijdou i dvoje hodinky iWatch, jedná s 1,3″, druhé s 1,5″ displejem.

 

Říjen se podle Kua ponese upgradovanými MacBooky Pro a novým 12″ MacBookem Air. O něm se mluví, že by mohl být pasivně chlazený a třeba i dotykový. Novou verzi dostane i Apple TV. Loni Apple vydal dva nové iPhony, nejinak tomu prý bude letos. Kuo míní, že nebudou odhaleny současně, ale větší 5,5″ verze přijde až před Vánoci. Tento model by jako jediný měl obsahovat safírové krycí sklo.

Zdroj: MacRumors

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Osobně mám právě kvůli tomu Zalman rád. Je to jedna z mála firem co se stále snaží dělat netradiční řešení, stále něco vymýšlí, stále se snaží být originální, narozdíl od některých jiných výrobců chladičů, kteří jdou jen na jistotu.

    Ano druhá věc jsou ty nevýhody jako často nemožnost vyměnit ventilátor a vyšší cena.