Rockstar vydal GTA: Vice City pro iOS, s vylepšenou grafikou a podporou iCloudu

0

Zatímco v současné době všichni nedočkavě vyhlížejí první videa z připravovaného GTA V, na iOS zařízení se dostalo GTA: Vice City. Rockstar jej vydal u příležitosti desátého výročí uvedení na Playstation 2. Hra je prakticky nezměněná, stále se jedná o akci zasazenou do města, pro jehož předlohu posloužilo Miami. Hlavní hrdina se stále jmenuje Tommy Vercetti a v průběhu se prokousává na vrchol potravního řetězce tamní Mafie. Změn se však dočkala grafika, která byla mírně vylepšena a samozřejmě hra musela být předělána pro dotykové ovládání iPadů a iPhonů. Podporuje Retina displeje a postup ve hře je ukládán do iCloudu. Můžete tedy hrát na libovolném množství iOS zařízení a všude mít vždy aktuální pozice. Možné je také přehrávání hudby uložené v iPhonu (iPadu), pokud ve hře nasednete do auta s rádiem. V originálních GTA tato funkce přibyla až v následujícím dílu San Andreas.

Hra vás přijde na 4,49 EUR a vzhledem k době, kterou s ní můžete strávit, je to výborná cena. Pokud jste původní Vice City hráli, možná budete překvapeni tím, kolik si toho pamatujete. V opačném případě si užijete parádní mafiánskou akci, která na iOS nemá konkurenci.

GTA: Vice City pro iOS GTA: Vice City pro iOS GTA: Vice City pro iOS GTA: Vice City pro iOS

Na chvíli se hra objevila i na Google Play s cenou 116,70 Kč. Bohužel ji Rockstar stáhnul, podle komentářů na mnoha zařízeních nebyla funkční, i když je měla podporovat.

Zdroj: Phonearena.com


 Ohodnoťte tento článek!