Rodina tabletů Acer má nový přírůstek

0

Shrnutí:
• Acer s novým modelem Iconia B1-A71 rozšiřuje své portfolio tabletů
• Nový tablet umožní snadné přenášení, čtení, objevování, a zároveň nabízí dostatečný výkon pro přehrávání multimediálního obsahu
• Ideální pro začátečníky nebo rodiny, které se rozhodly pořídit si druhý tablet pro děti

Praha, Česká republika (9. ledna 2013) – Společnost Acer dnes uvedla tablet Iconia B1-A71, který je určen pro začátečníky, pro ty, kdo hledají jednoduchého společníka, nebo pro rodiny, které si chtějí pořídit další tablet pro své děti. Sedmipalcová Iconia B1 má stejné rozměry jako tenká knížka – displej je komfortní pro čtení elektronických knih, prohlížení webových stránek, hraní her i sledování videí.

Acer Iconia B1-A71 Acer Iconia B1-A71 Acer Iconia B1-A71 Acer Iconia B1-A71

Snadno přenosný: Iconia B1 se v jedné ruce nejen snadno drží, ale i ovládá. Trojúhelníkový rohový grip na levé spodní straně výrazně usnadňuje používání tabletu jednou rukou. Tablet se vám také snadno vejde do libovolné tašky či kapsy saka a se svou hmotností pouhých 320 gramů patří mezi nejlehčí sedmipalcové tablety na trhu.

Zábava s rychlou odezvou: S tímto tabletem zažijete dříve nepoznané. Kombinuje 1,2GHz dvoujádrový procesor umožňující rychlé a bezproblémové hraní, prohlížení webu a přehrávání videa, s operačním systémem Android Jelly Bean, který velmi rychle vyhledá přesné odpovědi na vaše dotazy. Prostřednictvím služby VoiceSearch si můžete téměř okamžitě vyslechnout odpověď na velké množství vyhledávaných dotazů.

Rychlý přístup k médiím zdarma: Díky službě Google Currents budete mít vždy na dosah ruky online časopisy zdarma od stovek vydavatelů, stejně jako nejlíp hodnocené webové stránky. Neustále aktualizovaná chytrá mobilní aplikace vám umožní číst, objevovat a podělit se o vaše oblíbené outlety, blogy a online magazíny. To vše na sedmipalcovém WSVGA (1 024 × 768 px) kapacitním displeji vašeho tabletu, i když je v režimu offline. Pokud rádi hrajete, máte z čeho vybírat – na Play Store najdete více než 700 000 her a aplikací.

Zachycujte a sdílejte: Iconia B1 přichází také s přední kamerou, díky které se můžete zapojit do živých diskuzí se svými přáteli. Kamera, která je zároveň i fotoaparátem, se nachází v horním pravém rohu a může pracovat i při otočení tabletu na šířku. Vaši přátelé vás tak uvidí i během videochatu.

K dispozici bude 8GB(1) verze s možností rozšíření úložného prostoru díky microSD™ slotu. Iconia B1 je ideálním společníkem pro začátečníky nebo děti, zatímco dospělí používají svůj vlastní tablet.
Nová Iconia B1 rozšiřuje rodinu tabletů Acer, která nyní nabízí trojici desetipalcových tabletů s Androidem, dva sedmipalcové s Androidem a jeden hybridní desetipalcový a jedenáctipalcový s Windows 8.

Cena a dostupnost
Tablet Acer Iconia B1-A71 je možné zakoupit od poloviny ledna za cenu začínající na 3 333 Kč(2).

Specifikace tabletu Acer Iconia B1-A71:
– operační systém Android Jelly Bean
– dvoujádrový procesor Mediatek s taktem 1,2 GHz (MTK 8317T)
– WSVGA multidotykový kapacitní displej s úhlopříčkou 7″ a rozlišením 1 024 × 600 bodů
– vnitřní úložiště s kapacitou 8 GB(1)
– bezdrátová konektivita:
– Wi-Fi 802.11 b/g/n
– Bluetooth® 4.0
– GPS
– 3,5mm konektor jack pro headset/sluchátka/mikrofon
– zabudovaný reproduktor
– slot microSD™ s podporou paměťových karet s kapacitou až 32 GB
– přední 0,3Mpx webkamera
– dobíjecí baterie s kapacitou 2 710 mAh
– microUSB konektor pro nabíjení a připojení k počítači přes rozhraní USB 2.0
– rozměry: 197,4 × 128,5 × 11,3 mm
– hmotnost: 320 g

Ohodnoťte tento článek!