Rok 2008 na ExtraNotebook.cz

0

Atomový Asus Eee PC 901

Třetí generace úspěšného Eee PC je tu. Moderní procesor Intel Atom, až 7 hodin výdrže na baterie a Bluetooth nejsou jediné trumfy tohoto velmi atraktivního prcka.

Celý článek

MSI Wind U100 – podrobný test

S velkou klávesnicí pro pohodlné psaní, 80 GB diskem pro kupu filmů a kvalitním VGA výstupem pro velké LCD monitory. MSI Wind zaujal všechny na první pohled – přesvědčí i vás?

Celý článek

Asus Eee PC 1000 – první zkušenosti

Další mini notebook z rodiny Eee PC má opět o něco větší displej a ještě víc se přibližuje „normálním“ notebookům. Má konečně větší klávesnici a volitelně i klasický pevný disk. Je to ještě pořád hračka, nebo již serióznější produkt?

Celý článek

Lenovo ThinkPad W500 – Centrino 2 naplno

Přepínání grafických karet, paměti DDR3, rychlejší Turbo Memory: nový ThinkPad je plný moderních technologií. K tomu přidává vychytanou softwarovou výbavu, kvalitní provedení a slušnou výdrž na baterie. První pohled na novou řadu ThinkPadů.

Celý článek

Elegantní HP Mini-Note 2133

Malý notebook od HP z rodu firemních potvrdil předpoklady – vysoká kvalita, výborný design a ergonomická klávesnice vhodná pro psavce. Co mu tedy chybí k ideálu?

Celý článek

Domácí Toshiba Satellite A300-15J

Oslovuje designem a cenou, nechybí mu ani vyvážená konfigurace a dobrý výkon. Nový Satellite A300 je levný a přitom univerzální notebook pro domácí a multimediální použití.

Celý článek

MSI Wind U100 jde Eee PC po krku

Fenomén miniaturních levných notebooků odstartoval Asus se svým Eee PC. Nyní se postupně připojují další velcí hráči se svou nabídkou a nechybí u toho ani MSI. Se svým 10″ Wind U100 má silného vyzyvatele.

Celý článek

 

Jak odhalit přehřívání grafiky v notebooku

Nedávno zveřejněné problémy Nvidie, které se odkazují na mobilní grafiky a čipové sady rozvířily debatu o tom, které čipy jsou vlastně chybné. V redakci máme rovnou dva postihnuté notebooky, které zřejmě spolknou část 200 milionů dolarů předpokládaných nákladů na opravu.

Celý článek

MSI Wind U100 – první dojmy z české verze

MSI Wind se začal včera prodávat a dnes je již možná vyprodaný. Proč je o něj takový zájem? Přinášíme vám obsáhlou galerii fotografií a první dojmy z finálního Windu pro český trh.

Celý článek

Asus Eee PC: přišel, překvapil a ovládl

Uvedl éru malých a levných notebooků. Přišel jako první masivně na trh v době, kdy jeho úspěchu nikdo nevěřil. Nejen během prvních dnů prodeje se však stal naprostým prodejním trhákem. Proč vlastně?

Celý článek

 

Ohodnoťte tento článek!