Roste počet webových stránek na CZ doménách. Co je za tím?

0

Webové stránky na CZ doméně opět zažívají velký růst. Dávno pryč jsou doby, kdy si prezentaci na internetu mohly dovolit pouze velké firmy s obrovskými rozpočty. Dlouho byly webové stránky spojovány s nezbytnou znalostí programování, kódování, webové grafiky.

V dnešní době naštěstí existuje snadná možnost, jak mít moderní webové stránky snadno, rychle a za pár korun. Využívá ji v poslední době čím dál více lidí. O co se jedná?

Lidé dávají přednost snadné tvorbě webových stránek

Spousta lidí je překvapena, jak je snadné vytvořit si webové stránky. Existuje totiž stále zažitá představa, že webové stránky dokáží vytvořit pouze zkušení uživatelé a programátoři. Dnes je to již zcela jinak. A to především díky populární službě inPage.cz, se kterou si vytvoříte webové stránky snadno a rychle!

InPage

Takto mohou vypadat vaše webové stránky díky inPage.cz

S inPage.cz budou vaše stránky vypadat vždy skvěle

Častá obava u hotových programů je nepřívětivý vzhled šablon. S inPage.cz tyto obavy řešit nemusíte. Na výběr máte spoustu šablon, díky kterým budou vaše webové stránky moderně, čistě a přehledně. K dispozici také máte zdarma stovky grafických motivů. Vaše webová stránka bude vypadat i bez dalších nákladů vždy dokonale.

Akce: Webové stránky snadno a rychle včetně CZ domény

Aby tvorba vašich webových stránek byla ještě snadnější, přichystali jsme pro vás podzimní akci s výraznou slevou. Běžná cena standardního programu je 145 Kč za měsíc. Pokud si ho zřídíte do konce listopadu 2015, budete mít program inPage.cz pouze za 72 Kč měsíčně.  Navíc získáte v ceně programu i CZ doménu! Celkem v naší podzimní akci ušetříte přes 1000 Kč!

Za výhodnou cenu vyřešíte své webové stránky snadno včetně CZ domény, získáte výběr z moderních šablon a stovky grafických motivů pro vaše webové stránky zdarma.

Přidejte se k aktuálnímu trendu ve tvorbě webových stránek tak, jako tisíce našich spokojených zákazníků. Vyzkoušejte inPage.cz – webové stránky snadno pro CZ domény.

Jako bonus jsme pro vás přichystali návod, jak si krok za krokem zřídíte vaše nové webové stránky. Najdete ho na www.interval.cz

Ohodnoťte tento článek!