Rudočerný Biostar TA890FXE

0

Biostar je populární zejména díky svým levným deskám, které se výbavou i kvalitou dotahují na výše oceněnou konkurenci. Nyní tu máme úkrok od tradiční zelenožluté kombinace, deska s tmavě hnědým PCB nese sloty a porty červené a občas bílé barvy.

Deska se socketem AM3 pojme procesory od AMD s TDP do 140 W včetně, čipset je zmíněný AMD 890FX s jižním můstkem SB850. Do čtyř slotů DIMM můžete osadit paměti DDR3 o frekvenci až 1800 MHz. Technologie BIO-unlocKING vám pomůže snadno odemknout deaktivovaná jádra procesorů, taktování obecně díky nezanedbanému chlazení může být pohodlné, rychlé a vysoké. Deska má čtyři PEG sloty, nativní podpora CrossFireX je samozřejmá. Nezapomnělo se na dvě starší PCI.

Na Biostaru TA890FX najdete pět portů SATA 6 Gb/s, FDD konektor a stavový LED displej, na I/O panelu potom nechybí jeden port eSATA 6 Gb/s, FireWire, sedm USB 3.0 (jeden kombinovaný s eSATA), rozhraní Ethernetu 1 Gb/s, optický i koaxiální S/PDIF, dva konektory PS/2 a osmikanálový audio kodek. Abychom nezapomněli, všechny kondenzátory jsou “pevného” typu.

Na trhu se deska objeví nejspíše za poměrně sympatickou cenu během měsíce.

Zdroj: TCMagazine

Rudočerný Biostar TA890FXE

Ohodnoťte tento článek!