S dalšími Windows 10 dorazí Spartan. Dotyková Office pro mobily bude brzo

0

To, že nám Microsoft na MWC 2015 předvedl Spartan, byl náznak, že se prohlížeč nachází v uspokojivé fázi vývoje – tudíž bychom si ho mohli zanedlouho osahat. A opravdu, podle zdrojů The Verge dorazí nový prohlížeč společně s dalším testovacím sestavením Windows 10. Mělo by to být nejpozději do konce března, pravděpodobně však mnohem dříve.

Gabe Aul už dříve zvěstoval, že budou nová sestavení přicházet zhruba jednou za měsíc a po lednové edici Windows 10 Technical Preview doprovázené dlouhou odmlkou se další dočkáme nástupce dříve. Jak jste si všimli, únor máme úspěšně za sebou, ovšem bez čerstvého vydání. Během března se vedle prohlížeče dočkáme také ukázky Office pro Windows 10 pro smartphony.

 

Čekali jste, že bude Microsoftu příprava trvat déle? Nebyli jste sami, firma příjemně překvapila. Mezitím si vyzkoušejte dotykovou Office pro Windows 10 pro osobní počítače a tablety. Níže se můžete podívat na pár střípků, které se týkají Windows a Tom Warren je posbíral na MWC. Mimo jiné naznačuje, že se nového sestavení Windows 10 dočkáme opravdu brzo.

Zdroj: ‏@GabeAul | The Verge

Ohodnoťte tento článek!