S Google Mine budete moci monitorovat svůj majetek a dělat seznamy přání

0

Alex Chitu znovu objevil další novinku, kterou Google chystá. Funkce Mine bude jakýmsi rozšířením Googlu+. Mine (Moje) zatím testují pouze zaměstnanci internetové jedničky. Už teď ale víme, že se jedná o katalog věcí, které máte doma, nebo které byste chtěli.

S Google Mine budete moci monitorovat svůj majetek a dělat seznam přání

V Mine si například budete moci vést seznam DVD, domácích spotřebičů, hraček, oblečení atd. Každou položku můžete nafotit, přidat k ní recenzi a pak sdílet na sociální síti. Provázání s G+ se týká právě uploadu fotek, využití kruhů (určíte, kdo co uvidí) a možnosti sdílení položek na zdi.

Mine bude sloužit také jako bazar, položku jen označíte štítkem, že je k prodeji nebo darování. Rovněž může fungovat jako seznam přání, vaše kruhy pak můžou podle něj zakoupit dárek. Mine rovněž umí sledovat zapůjčky. Buď si prohlédnete cizí katalog a vyžádáte si hračku pro sebe, nebo naopak nabídnete své „zboží“. Mezi položkami (vašimi i od vašich kruhů) lze vyhledávat.

 

Podobné seznamy se určitě budou hodit na dovolenou (co všechno si máte zabalit) nebo pro pojišťovnu (kdyby vás náhodou vykradli). Nebezpečně se ale blíží vizi, že jednou o vás bude Google vědět opravdu všechno. Google Mine zatím nebyl oficiálně představen a ani neznáme bližší podrobnosti, kdy by k tomu mohlo dojít.

Zdroj: GOS

S Google Mine budete moci monitorovat svůj majetek a dělat seznamy přání

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ta cena za to nestojí, když je to o 0,1GHz, to se s levnějším modelem skrze BCLK dá také dohnat. Daleko lépe by udělali, kdyby to byl K model, krásně by šel přes 4GHz, jako 1156 i3 a to by bylo něco, parádní cena a výkon. Tím by siale podkopali levnější non-K i5… škoda…