S Googlem do zoo. Ve Street View nově najdete i zvířecí parky

0

Nový úkolem Googlu je snímkování zoologických zahrad. Ve svých mapách teď nově díky technologii Street View přinesl několik zoo z celého světa, na kterých můžete sledovat kočkovité šelmy, pandu velkou, pandu červenou (Firefox), krokodýly a jiná zvířata.

Na rozdíl od virtuální procházky běžnou ulicí zde vidíte šelmy ve výbězích (v tom lepším případě), jindy to jsou jen nudné procházky parkem úplně bez zvířat. Žádné speciální pózování pro Google neproběhlo, takže se chlupáči vůbec nemuseli dostat před objektiv.


Zvětšit mapu

Ale co, až bude deštivý den nebo se vám do skutečné zoo nebude chtít, můžete risknout alespoň ty zahraniční zahrady. Google nafotil několik míst v USA, Kanadě, Mexiku, Austrálii, Brazílii, Chile, Japonsku, Tchaj-wanu, Británii, Španělsku, Francii, Belgii, Polsku a Německu. Kompletní přehled najdete zde.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Jen trochu doplním autora pro čtenáře této “novinky”.

  Samozřejmě to,že krátké karty (okolo 17cm) se v posledních letech nacházely v nižší střední (a střední) třídě – je pravda,ale ještě nedávno se na pultech obchodů (ČR) doprodávala karta Zotac GTX570 (okolo 17cm).Nehledě na už běžnou nabídku výrobců,jako je Gainward/Palit,kteří dělají krátké karty (GTS450,GTX460,GTX560,GTX560Ti ta je o kousíček delší),kterou bych zmínil.

  A např. ve světě se prodávají karty,jako je speciální edice Zotac GTX560Ti Japan Edition…

  Dále bych v novince uvedl třeba Zotac GTX660Ti (možná alternativa).Ta už je tu nějaký pátek a nižší střední to není.

  Pak samozřejmě jsou další krátké karty,jako je Gainward GTX660 (tuším 17cm).

  No a řešení pro fajnšmekry může být GTX670 s krátkým PCB + FC blok,třeba od EKWB.

  A zde klidně pohaním výrobce karet AMD,kteří na krátké karty prostě kašlou.Jasně…mají LP karty,ale krátké jim nic neříká a dál chrlí ty své pádla…škoda.

 2. v dnesni dobe kdy se daji pohodlne sehnat Mini-ITX skrine ktere pojmou i velkou grafiku jako jsou  treba GTX680, tak prijde levneji a mozna i lepe si poridit radsi tu skrin co pojme tu velkou grafiku

  ja v tomto sazim na Fortress FT03 mini