S hodinkami Pebble už ovlivníte hlasitost přehrávání hudby ve smartphonu

0

Chytré hodinky od společnosti Pebble Technology zvedly takový zájem, že na Kickstarteru před dvěma roky vybraly od skoro 70 tisíc zájemců přes 10 milionů dolarů. Začátkem tohoto roku spatřila světlo světa luxusní kovová verze. Pokud patříte ke spokojeným majitelům, určitě vás bude zajímat, jaké novinky si autoři připravili pro nový firmware.

Verze 2.2 umožňuje přerovnání položek v hlavní nabídce. Pořadí tedy bude vyhovovat vždycky vám. Za další už prostřednicím hodinek snížíte či zvýšíte úroveň hlasitosti přehrávání hudby ve smartphonu. Pakliže máte zařízení s iOS, budete nejprve muset aktualizovat příslušnou aplikaci, jejíž poslední verze se objevila před týdnem.

 

Hudební aplikace v hodinkách už zobrazuje průběh přehrávání hudby v zařízení s iOS. Pokud používáte budík, oceníte, že vás budou vibrace upozorňovat místo jedné minuty až deset minut.

Aplikace pro iOS pak nově podporuje funkci iBeacon, díky níž se dozvíte, zda se telefon a hodinky nachází blízko u sebe. Pokud jste je někde odložili a hledáte je, signalizace vám pomůže. Aktualizace byla čerstvě uvolněna, proto se může stát, že na ni ještě chvíli budete čekat.

Zdroj: Pebble via Neowin

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Když už tu máme malý “off-topic” 🙂 tak přidávám i můj malý příspěvek do lingvistického okénka: Pokud by tam bylo “Společnosti Seagete a Western Digital škrtí…” tak samozřejmě s ypsilon. V této podobě je ale podle mě správně měkké “i”. Je totiž jedno, jestli “Petr a Pavel škrtí výrobu (tady snad o měkkém “i” nikdo nepochybuje) nebo výrobu škrtí Seagate a Western Digital 🙂