S námi sdílený. S novým tarifem T-Mobilu může mobilní internet sdílet celá rodina

0

Před měsícem jsme kritizovali české operátory, že ani jeden z nich nenabízí možnost sdílet jeden datový balíček v rámci celé rodiny. Ne každý celý objem spotřebuje a jedinou možností, jak zbytek dat využít jinde, bylo koupit speciální datovou SIM za stovku měsíčně. To už nabízí T-Mobile a čerstvě i O2. První operátor ale od pondělí 18. srpna nabídne sdílení i s nedatovými tarify.

 

Dnes představil nový tarif S námi sdílený za 449 Kč. Je vázaný na hlavní tarif S námi síť nesíť nebo S námi bez hranic (+) a k jedné mateřské kartě lze na jednu fakturu přikoupit až pět dodatečných tarifů. Ty budou navzájem sdílet 1,5 nebo 3 GB z hlavního tarifu. Každá z karet S námi sdílený má jinak neomezené volání a SMS do všech českých sítí. Podmínkou je dvouletý úvazek.

T-Mobile tvrdí, že zmíněné mateřské tarif mělo v červnu aktivováno přes 900 000 zákazníků a na variantu bez závazku přistoupila jen 2 % z nich. Průměrná měsíční spotřeba dat u tarifu S námi síť nesíť je 435 MB, více než gigabajt zůstane bez využití. Podle operátora vyčerpá celý limit jen 6 % zákazníků.

Zdroj: T-Mobile

Ohodnoťte tento článek!