S novými předplacenými kartami zaplatíte za aplikace pro Windows 8 i WP 8

0

Ačkoli většinou nemáme problém s placením kartou v digitálních obchodech, mohou se najít tací, jimž tato metoda nevyhovuje. Z mobilních telefonů můžeme znát např. placení prostřednictvím operátora, jenž zakoupené aplikace vyúčtuje společně s vaším paušálem. Microsoft pro své obchody připravil možnost platit pomocí přeplacených karet Xbox. Ty dnes oficiálně vstupují do České republiky.

Prodávají se v hodnotě 300, 800 a 1 500 Kč a najdete je v kamenných obchodech. Použít je můžete s libovolným účtem Microsoft a uplatníte je při nákupu hned ve třech obchodech. Prvním je Windows Store, druhým Windows Phone Store a třetím Xbox Store. Jsme rádi, že Microsoft maže hranice a nezavedl zvláštní dělení. I tyto univerzální přeplacené karty poukazují na to, že Microsoft hodlá své platformy více sjednotit.

 

Nakupovat můžete dle vlastního uvážení, v tomto vás podmínky nijak neomezují. Předplacenky představují lákavou volbu pro ty, kteří nechtějí pomocí platební karty platit přes internet, např. z důvodu obavy o bezpečnost. Rovněž poslouží jako dárek pro někoho, kdo rád nakupuje aplikace. Svůj účet můžete spravovat na adrese commerce.microsoft.com. A co vy? Zvolíte raději kartu platební, nebo tu předplacenou?

Zdroj: Tisková zpráva

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Co je třeba zajímavé, že WD Red je druhým nejporuchovějším 2TB diskem. Přitom by mělo jít o edici pro 24h provoz, tedy o disky vyšší kvality.

    Jinak ale ta poruchovost SSD od OCZ je vskutku nepěkná. Zatímco Intel, Samsung se pohybují hluboko pod jedním procentem tak OCZ má 6,6%. A to si nevedli špatně jenom Octana a Petrol, ale i Agility.

  2. Nechystá OCZ nějakou žalobu LOL ? Jestli jim Seagate opravdu udělal nabídku, tak by akcionáři měli vedení sejmout, protože ta značka už má tak špatnou image, že její zrušení a přechod části jejího know-how (toho kvalitního) pod Seagate by byla ideální volba.

  3. Aby som nepisal len pre pametnikov. Pred 3 mesiacmi mi odisiel hdd seagate 1TB. Mal som ho 3 roky. Skoda lebo doteraz som bol spokojny so znackou Seagate. Mam od nich asi 8 hdd a vsetky idu v pohode okrem tohto. Mozno to bolo tym ze bol ako sekundarny a win ho casto uspaval a prebudzal.

  4. Doporucujem nechat si prelozit originalny clanok, ktory objasnuje aj dalsie detaily ako napriklad vplyv roznych druhov paliv:

    „Táto sadzba je v skutočnosti výrazne ovplyvnený dvoma sériami, benzín s oktánovým číslom SATA 3 a SATA 2“